Uspjesi

Novi sportski uspjeh naše Ede Nikolić!

Eda Nikolić

Čestitamo našoj Edi Nikolić (2.b) koja je sa svojim klubom "Lokomotiva" postala državnom prvakinjom bez izgubljene utakmice na prvenstvu! Eda je igrala u kategoriji 2006. godište iako je mlađa dvije godine pa s pravom iščekujemo Edine daljne podvige!

:: opširnije ::

objavio: Antonija Brlić  datum: 3. 5. 2024. 14:09

Uspjesi naše Mille se nastavljaju…

Milla Anđelić

Na velikom međunarodnom natjecanju u Budimpešti, Milla osvaja brončanu medalju u svojoj kategoriji. Bravo!

PGZ u košarci, djevojke

Košarkašice XIII. gimnazije ostvarile su veliki uspjeh, u završnici Prvenstva Grada Zagreba osvojile srebrnu medalju i osigurale odlazak na Državno prvenstvo!!
Čestitke igračicama i prof. Martini Rastovski!

objavio: Antonija Brlić  datum: 27. 3. 2024. 22:35

PGZ u košarci

Državno prvenstvo u košarci izboreno je drugim mjestom u Gradu Zagrebu!!! Voditelj ekipe je Tomislav Kramarić, prof.

BRAVO ekipa!!!

objavio: Antonija Brlić  datum: 27. 3. 2024. 19:56

Novi uspjeh naše Mille!

Na državnom prvenstvu Hrvatske u hrvanju za žene naša učenica Milla Anđelić osvaja zlato.
🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇
Milla je hrvala u dvostruko višoj kategoriji te je i ovaj put pokazala i dokazala da je najbolja.
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Najljepše čestitke Milli za sve dosadašnje i buduće uspjehe. Bravo!

objavio: Antonija Brlić  datum: 25. 3. 2024. 19:40

Uspjeh naše Tare Marinić!

Tara Marinić

Učenica 2.b razreda, Tara Marinić, osvojila je zlato na Međunarodnom taekwondo E2 turniru u Tirani. Budući da spomenuti turnir nosi dvostruko više bodova, Tara je s 56. mjesta europske rang liste, zahvaljujući pobjedi, dospjela na 23. mjesto. 💪💪Čestitamo!

objavio: Antonija Brlić  datum: 12. 3. 2024. 09:06

Uspjeh naših učenika!

Naši učenici Amar Fajković, 3.e, i Matej Šorić, 1.b, igrači najboljeg i najuspješnijeg kluba Mladost na natjecanju Alpe vaterpolo lige osvajaju brončanu medalju. 👏👏👏
Potrebno je dodati da je Mladost bila jedina juniorska ekipa među seniorima. 💪🏻💪🏻
Čestitke našem Amaru i Mateju i cijeloj vaterpolo ekipi.
Bravo!

objavio: Antonija Brlić  datum: 4. 3. 2024. 16:34

Uspjeh naših učenica!

Eda Nikolić

Ponosno javljamo da je naša učenica Eda Nikolić (2.b) postala članicom hrvatske ženske kadetske rukometne reprezentacije s kojom je upravo osvojila broncu na Mediteranskom prvenstvu u Podgorici. 👏👏👏
Prvenstvo je trajalo cijeli prošli tjedan pa je Eda u četvrtak imala priliku proslaviti rođendan na najbolji mogući način - zabivši odlučujući gol u dresu broj XIII. Bravo Eda! 💪💪💪
Čestitamo i ponosni smo i na našu Mariju Stipić iz 1.e razreda i njenom nastupu na istom prvenstvu i osvajanju bronce. Bravo Marija!
👏👏👏👏👏🥉🥉🥉🥉🥉
Velike čestitke djevojkama!
Vaša XIII.gimnazija ponosna je na vas!

objavio: Antonija Brlić  datum: 4. 3. 2024. 16:29

Državno prvenstvo u badmintonu - 3. mjesto!

državno prvenstvo u badmintonu

XIII. gimnazija brončana na državnom prvenstvu u badmintonu!!!
Igrali su: Ivan Šamija, Ivan Kosor i Viktor Petrić. Rezerve: Jakov Celegin, Jakov Matić i Ivan Tisanić.
Voditelj: Tomislav Kramarić, prof.

objavio: Antonija Brlić  datum: 28. 2. 2024. 15:15

Naša učenica Tara Marinić ostvarila je odličan uspjeh, osvojila je 1. mjesto na Austrian Openu, taekwondo natjecanje G -1 klase održanog u Innsbrucku. Nikako ne zaboravljamo zlato na prvenstvu u Zagreba i to što je Tara juniorka s najviše osvojenih bodova. 🍀🍀🍀🍀
Ovaj vikend u Ljubljani Tara osvaja srebro u G-1 turniru. 🎉🎉🎉🎉
Čestitamo!

objavio: Antonija Brlić  datum: 26. 2. 2024. 14:59

Uspjesi Amara Fajkovića, učenika 3.e razreda i Mateja Šorića iz 1. b se nastavljaju….

Vaterpolo

Amar i Matej su članovi juniorskog sastava Mladost i dio su ekipe koja osvaja drugo mjesto, srebrnu medalju zlatnog sjaja.
Bravo Amar, bravo Matej i bravo svim ekipama i čestitamo prvacima!

objavio: Antonija Brlić  datum: 31. 1. 2024. 16:07

Milla

Naša učenica i vrhunska sportašica, Milla Anđelić proglašena je za najuspješniju hrvačicu u uzrastu U20 u 2023 godini.
Velike čestitke našoj Milli🍀🥳💕

objavio: Antonija Brlić  datum: 21. 12. 2023. 13:13

Prvenstvo Grada Zagreba u badmintonu - 2. mjesto

Badminton

Državno prvenstvo u badimntonu izboreno je drugim mjestom u gradu Zagrebu u konkurenciji 27 ekipa.
Igrali su: Ivan Šamija, Ivan Kosor, Viktor Petrić i Ivan Tisanić
Bravo ekipa!!!!

objavio: Antonija Brlić  datum: 29. 11. 2023. 20:04

Uspjesi naše Mille se nastavljaju!

Pripreme i natjecanje Hrvatske hrvačke ženske reprezentacije održalo se prošli vikend u Mađarskoj. Sudjelovale su hrvačice iz šest zemalja. Osim odličnih priprema, novih stečenih iskustava i znanja, novih prijateljstava u timskom natjecanju Hrvatska je osvojila 2. mjesto.

Velike čestitke našoj Milli Anđelić!

objavio: Ines Šimac  datum: 12. 10. 2023. 11:23

Prvenstvo Grada Zagreba - Atletika (mladići) - 1. mjesto

PGZ, Atletika, mladići

Danas je na atletskom stadionu Sportskog parka Mladost održano Prvenstvo Grada Zagreba u atletici za mladiće srednjih škola.
Na natjecanju je nastupilo 36 srednjih škola sa oko 450 mladića, a tri prvolasirane ekipe su:
🥇XIII.GIMNAZIJA
🥈GIMNAZIJA LUCIJANA VRANJANINA
🥉III.GIMNAZIJA
Mladići 13.gimnazije i Gimnazije Lucijana Vranjanina nastupiti će na Državnom prvenstvu u travnju 2024. godine.
Čestitamo svima natjecateljima i mentoru Tomislavu Kramariću!

objavio: Antonija Brlić  datum: 3. 10. 2023. 22:00

Prvenstvo Grada Zagreba - Atletika (djevojke)

PGZ - Atletika djevojke

Jučer je na atletskom stadionu Mladost održano Prvenstvo Grada Zagreba srednjih škola u atletici za djevojke.
XIII. gimnazija zauzela je 11 mjesto od ukupno 33 zagrebačke škole.
Naša Lucija Sever osvojila je broncu na 800m! 💪🏃‍♂️
Mentor: Martina Rastovski, prof.

objavio: Antonija Brlić  datum: 29. 9. 2023. 12:00

3. Biciklijada

Naši učenici na 3. biciklijadi

Naši učenici sudjelovali su na 3. Biciklijadi 🚴 koja se održavala na RŠC Jarun. Od ukupno 15 srednjih škola, 13. gimnazija osvojila je 3. mjesto! 🏆
Naš Tvrtko Brkić osvojio je 3. mjesto u slalom vožnji. 💪🥉
Biciklijadom je obilježen Europski tjedan mobilnosti koji se ove godine održavao pod sloganom "Krećimo se kvalitetnije - štedimo energiju".

objavio: Antonija Brlić  datum: 21. 9. 2023. 22:16

Hokej na travi

Naša Lucija Gregurek priprema se za nastup na Europskom prvenstvu druge jakosne skupine u hokeju na travi za juniorke koje se održava u Zagrebu na Hokejskom centru od 10.07. - 15.07.

Sretno Lucija!!! 💪🏑🔝

EuroHockey U18 Championship II-A 2023 Girls

objavio: Antonija Brlić  datum: 8. 7. 2023. 11:09

Uspjesi naše Mille Anđelić se nastavljaju...

Milla Anđelić je postala državna prvakinja u dva uzrasta.
Velike čestitke Milli i cijeloj ekipi na odličnim rezultatima.
Bravo Milla!!!!

objavio: Antonija Brlić  datum: 8. 5. 2023. 18:20

Uspjeh naše učenice!

Eda Nikolić

Na završnici prvenstva u rukometu naša je Eda Nikolić (1. b) sa svojim klubom Lokomotiva Zagreb, postala prvakinjom Hrvatske te je proglašena najboljom vanjskom igračicom prvenstva.
Bravo Eda!

objavio: Antonija Brlić  datum: 30. 4. 2023. 22:09

Međurazredno prventsvo u futsalu

Pobjednička ekipa

Međurazredno prvenstvo XIII. gimnazije u futsalu i ove je godine pokazalo koliko naši učenici vole sport i uživaju u njemu. Borbenost, odlučnost i poštena igra bile su sastavni dio svake utakmice te od srca čestitamo svim sudionicima. Ipak, posebne čestitke odlaze prvacima - 4. E razredu u sastavu: Gašparić, Kovačević, Pervan P., Pervan L., Zadro, Rogić i Veronek.
Drugo mjesto osvojio je 1. B razred, a treće mjesto zauzeo je 3. C razred te čestitamo na odličnoj igri.
A za kraj, zahvaljujemo se na odličnoj organizaciji turnira učenicima 4. D razreda, posebno Noelu Kulić - Mravaku, Ivanu Gudelju te profesoru Tomislavu Kramariću.

objavio: Antonija Brlić  datum: 29. 4. 2023. 12:06